Hakkımızda

RAIKOU Europe 

2004’den günümüze Almanya, Fransa ve Çin’de faaliyet gösteren RAIKOU EUROPE şimdi Türkiye’de!


Kalite ve şıklığı, uygun fiyatlarla buluşturma ilkesini benimsiyor ve bunun için çalışıyoruz.


Bu yolda Almanya, Fransa, Çin, Türkiye gibi ülkelerde bulunan ofislerimizle, müşterilerimize her zaman en iyisini sunmayı amaçlıyoruz.


Avrupa’dan Asya’ya ulaşan depolama faaliyetlerimiz ve üretim ağımızın yardımıyla, hem iş ortaklarımızı hem de müşterilerimizi tatmin etmeyi hedefliyoruz.


Müşterilerimizin bireysel isteklerini anlayan ve tüm gereksinimlerini esnek şekilde karşılayabilen uluslararası ve profesyonel ekibimizle, sizlere en iyisini sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Biz, evcil dostlarınızın mutluluğunu ve sağlığını ön planda tutarak, onlara en iyi yaşam deneyimini sunmak için çeşitli kaliteli ürünler sunuyoruz.

 

RAIKOU EUROPE olarak vizyonumuz, evcil hayvan sahiplerine ve onların sadık dostlarına, modern ve estetik tasarımlı, kaliteli ve güvenilir pet ürünleri sunarak yaşamlarını kolaylaştırmaktır. Evcil hayvanlarınızın sağlığı ve refahı bizim için en öncelikli konudur.

 

Biz, sadece evcil hayvanlarınızın değil, aynı zamanda gezegenimizin de iyiliği için sorumluluk taşıyoruz. Sosyal sorumluluk ve çevre bilinci doğrultusunda, sürdürülebilir üretim ve ambalajlama yöntemleri konusundaki çabalarımızı sürekli olarak arttırıyoruz.

 

RAIKOU EUROPE olarak, evcil hayvanlarınızın yaşamlarını daha iyi hale getirmeye kararlıyız. Sizi ve sevimli dostlarınızı, en kaliteli ve şık pet ürünleriyle buluşturmak için buradayız. Bize katılın ve evcil hayvanlarınızın yaşamlarını renklendirmemize izin verin!


RAIKOU Europe'nin kuruluşu
 
2022, DENİZLİ, TÜRKİYE
 
Pazartesiden Cumaya 09:00 - 18:00

Cumartesi 09:00 - 15:00

Sosyal Medya Hesaplarımız

Giriş Yap

Parolanızı mı Unuttunuz?

Hesabınız Henüz Yok Mu?
Yeni Hesap Oluştur

Başa Dön